معرفی شرکت

  • Home
  • /
  • معرفی شرکت

کاشی ارس ::درباره ما بدانید


 شرکت کاشی ارس در سال 1382 با سرمایه گذاری جمعی از فعالان صنعت کاشی و سرامیک اصفهان با ظرفیت بیش از سه میلیبون متر مربع و ماشین آلات مدرن صنعتی و تکنولوژی روز اروپا در تولید انواع کاشی دیوار ، سرامیک کف و پرسلان به بهره برداری رسید.

امروزه این شرکت با دارا بودن نیرو های کار آمد،متخصص و با انگیزه توانسته سهم قابل توجه درتولید محصولات متنوع داشته و هم چنین تاییدیه ها و گواهینامه های داخلی و بین المللی از جمله ISO9001، استاندارد ملی ایران و افتخاراتی چون انتخاب این شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی ،واحد نمونه استاندارد و صادر کننده نمونه با حضور موفق در باز ارهای داخلی و خارجی به موفقیت های چشمگیر در این زمینه دست یابد.

در سال 1396 مدیریت کاشی ارس با خط مشی و رویکرد جدید بر پایه رضایتمندی مشتریان ارتقاء کیفیت محصولات (بالاتر از استاندارد های کاشی و سرامیک) و اصل مشتری مداری مطابق نیاز مشتریان، الگویی جدید از شرکتی موفق در تولید محصولات هم چنین وجود یک ساختار سازمان یافته  یکپارچه و انعطاف پذیر و متعهد در واحد فروش امکان شبکه فروش موثر و گسترده فراهم نموده است . واحد تحقیق و توسعه  این شرکت به طور پیوسته به مانیتور نمودن  و ارزیابی گرایشات و تمایلات جدید بازار جهت پاسخگویی سریع به نیاز های شبکه توزیع و مصرف کننده نهایی می پردازد.

محصولات کاشی ارس با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی تولید در دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی تولید شده و بوسیله ماشین آلات مدرن، امکان تولید طرحها در سایزها و اندازه های متنوع را دارا میباشد که از این حیث نیز در زمره معدود کارخانجات موفق سراسر کشور قرار می گیرد.

در فرایند دستیابی به تولید محصولات ، در جهت جلب رضایت مشتریان و کیفیت تراز جهانی ، کل مراحل تولید محصولات بطور مستمر توسط آزمایشگاه مجهز به آخرین تکنولوژی روز کنترل و نظارت می گردد.

طراحان خوش ذوق این مجموعه با الهام گرفتن از شعار سازمانی کاشی ارس ((رونوشتی از طبیعت)) توانسته طرحهایی واقعی و کاربردی با الگوی معماری و طراحی جهت تمامی قسمت های ساختمان و همچنین جایگزین بسیار عالی برای کلیه متریال های مصرفی ساختمان ارائه نماید.

       ای ارس ای رود سرشار و کهن                                             کز نسیمت شاد گردد انجمن

         ای ارس نامت بلند آوازه شد                                                   چونکه با صنعت عجین و سازه شد

                     گردهد عمری دو صد یزدان پاک                                               تا که زر سازد ارس ذرات خاک

مشتریان ما چه می گویند؟